Roditeljski sestanki in popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2023/2024:

Roditeljski sestanki (pričetek ob 17. uri):
PRVI:            petek, 22. september 2023  za 1. letnike v Ribnici na Pohorju
četrtek, 14. september 2023 za višje letnike v šoli
DRUGI:         četrtek, 18. januar 2024
Govorilne ure (potekajo v živo v Rušah, pričetek ob 17. uri):
četrtek, 9. november 2023
četrtek, 7. december 2023
četrtek, 7. marec 2024
četrtek, 4. april 2024
četrtek, 9. maj 2024

Pregled dopoldanskih govorilnih ur učiteljev (1. polletje 2023/24)

  Zap. št.  Priimek in ime  Predmet DanUra 
1.BREZNIK Tanja
tanja.breznik@gimnazija-ruse.si
ANGPON11.00 – 11.45
2.DENAC Boštjan
bostjan.denac@gimnazija-ruse.si
KEMTOR11.00 – 11.45
3.DOBAJ Štiglic Andreja
andreja.dobaj@gimnazija-ruse.si
KEMTOR11.00 – 11.45
4.DOLENC Martina
martina.dolenc@gimnazija-ruse.si
FTTOR9.40 – 10.25
5.DOLGOŠ Arpad
arpad.dolgos@gimnazija-ruse.si
KTTOR9.40 – 10.25
6.FLAJSINGER Dean
dean.flajsinger@gimnazija-ruse.si
FIZČET10.15 – 11.00
7.GIBIČAR-GERT Jožica
jozica.gibicar@gimnazija-ruse.si
KEMSRE9.40 – 10.25
8.GSELMAN Tjaša
tjasa.gselman@gimnazija-ruse.si
SLOTOR9.40 – 10.25
9.HERGAN Maja
maja.hergan@gimnazija-ruse.si
ANGČET11.50 – 12.35
10.HERTIŠ Urška
urska.hertis@gimnazija-ruse.si
FTČET9.40 – 10.25
11.JENČIČ Romana
romana.jencic@gimnazija-ruse.si
NEMČET11.50 – 12.35
12.JERKOVIČ Romana
romana.jerkovic@gimnazija-ruse.si
LUMPON8.50 – 9.35
13.KAJBA-MORI Barbara
barbara.kajba@gimnazija-ruse.si
BIOČET11.50 – 12.35
14.KOLER KOZIC Mira
mira.koler@gimnazija-ruse.si
ZGOSRE8.50 – 9.35
15.LEVSTIK Lea
lea.levstik@gimnazija-ruse.si
FTPON9.40 – 10.25
16.LORGER Teja
teja.lorger@gimnazija-ruse.si
SOCČET12.40 – 13.25
17.LUBEJ Martin
martin.lubej@gimnazija-ruse.si
INFTOR8.50 – 9.35
18.MARINIČ Petra
petra.marinic@gimnazija-ruse.si
GEOPET11.00 – 11.45
19.MERKAČ Iris
iris.merkac@gimnazija-ruse.si
MATPON9.40 – 10.25
20.OTIČ Vida
vida.otic@gimnazija-ruse.si
FILPET10.25 – 11.00
21.PERŠAK Karmen
karmen.persak@gimnazija-ruse.si
SLOPON11.00 – 11.45
22.PUCONJA Karmen
karmen.puconja@gimnazija-ruse.si
MATPON9.40 – 10.25
23.RAMOT Ema
ema.ramot@gimnazija-ruse.si
ANGTOR11.00 – 11.45
24.RIBIČ HEDERIH Branka
branka.ribic@gimnazija-ruse.si
PSITOR8.50 – 9.35
25.ROBIČ Samo
samo.robic@gimnazija-ruse.si
 podogovoru
26.ŠLJIVAR Tina
tina.sljivar@gimnazija-ruse.si
ŠVZPON12.30 – 13.25
27.ŠTAJNMEC Andreja
andreja.stajnmec@gimnazija-ruse.si
FTSRE8.00 – 8.45
28.ŠTEFOK Mario
mario.stefok@gimnazija-ruse.si
ŠVZSRE11.50 – 12.35
29.ŠTOK-PLEJ Tatjana
tatjana.stok@gimnazija-ruse.si
SLOSRE9.40 – 10.25
30.TEMENT ŽNIDARIČ Jelena
jelena.tement@gimnazija-ruse.si
MATPET11.00 – 11.45
31.TKALEC Spomenka
spomenka.tkalec@gimnazija-ruse.si
BIOPON9.40 – 10.25
32.VOLMAJER Metka
metka.volmajer@gimnazija-ruse.si
SLOTOR8.00 – 8.45
(Visited 5.082 times, 1 visits today)