Ponedeljek, 18.10.2021

MALICA ŠOLA Rižota z mesom in zelenjavo in rižota z morskimi sadeži (4), solata, biskvit (1,3).
VEG. KOSILO Rižota z zelenjavo in rižota z morskimi sadeži (4), solata, biskvit (1,3).
KOSILO Cvetačna juha (7), rižota z zelenjavo in rižota z morskimi sadeži (4), solata, biskvit (1,3).
VEČERJA Tortilja (1) s piščančjim mesom, solata, paradižnik, koruza, fižol, omake (1).

Torek, 19.10.2021

MALICA ŠOLA Dunajski zrezek, zelenjava, riž, omaka, solata, sadje.
VEG. KOSILO Tofu sir, zelenjava, riž, omaka, solata, sadje.
KOSILO Špargljeva juha (7), dunajski zrezek, riž, omaka, solata, sadje.
VEČERJA Štruklji (1,3,7), kompot, jogurti (7), napitki.

Sreda, 20.10.2021

MALICA ŠOLA Špageti s polivko bolognese (1,3), solata, pecivo (1,3,7).
VEG. KOSILO Špageti z zelenjavno polivko (1,3), solata, pecivo (1,3,7)
KOSILO Bučkina juha (1), Špageti s polivko bolognese in carbonare (1,3), solata, pecivo (1,3,7).
VEČERJA Ocvrti lignji (1,3,4), krompirjeva solata, napitki.

Četrtek, 21.10.2021

MALICA ŠOLA Pečenica z repo, fižol, skutin zavitek (1,3,7), kruh (1), sadje.
VEG. KOSILO Repa, fižol, skutin zavitek (1,3,7), kruh (1), sadje.
KOSILO Korenčkova juha z zdrobom (1), pečenica z repo, fižol, skutin zavitek (1,3,7), kruh (1), sadje.
VEČERJA Hamburger (1), napitki.

Petek,  22.10.2021

MALICA ŠOLA Pečene perutničke, zelenjava, pečen krompir, solata, sadje..
VEG. MALICA Porova juha  (1), pečena zelenjava, ajdova kaša z gobicami, solata, sadje..
KOSILO

Porova juha (1), pečene perutničke, zelenjava, pečen krompir, solata, sadje..

LUNCH PAKET: Sendvič (1) s kuhanim pršutom ali šunko, sir(7), zelenjava, pijača, s sadje.

SADJE: SEZONSKO SADJE (JABOLKA, HRUŠKE, SLIVE, GROZDJE, BANANE…)

ZAJTRK: Samopostrežni napitki, paštete, namazi, kruh, kosmiči, sadje…

Zaradi različnih razlogov lahko pride do spremembe jedilnika. Hvala za razumevanje!

Dijaki lahko na spodnjem elektronskem naslovu sporočajo pohvale, pripombe, pritožbe, želje,.. v zvezi s toplo malico v šoli ali obroki v dijaškem domu.
E naslov: prehrana.gsks@gmail.com

LEGENDA ALERGENOV:

1 – GLUTEN           2- RAKI       3 – JAJCA       4 -RIBE     5 – ARAŠIDI    6 -SOJA

7 – MLEKO/ LAKTOZA         8 -OREŠČKI       9 – LISTNA ZELENA      10 -GORČIČNA SEMENA

11 – SEZAMOVO OLJE    12 – ŽVEPLOV DIOKSID IN SULFIDI  13 – VOLČJI BOB   14 – MEHKUŽCI

(Visited 6.340 times, 1 visits today)