Letos zaključuje šolanje na GSŠKF Ruše izjemna generacija farmacevtskih in kemijskih tehnikov. Poklicno maturo je uspešno opravilo 50 farmacevtskih tehnikov in 14 kemijskih tehnikov. Bili so 100 % uspešni. Med njimi je kar 7 dijakov osvojilo vse točke (23) in so postali diamantni maturanti. Še 9 dijakov je z 22 točkami postalo zlatih.

ZLATI/DIAMANTNI MATURANTI 2023:

Med farmacevti je bilo tokrat 15 zlatih maturantov (30 %), med kemiki je bil zlat en dijak.

Farmacevtski tehnik: Sara Bedrač, Kaja Čuk, Teja Divjak, Rok Glavič, Rebeka Lampreht, Ana Fras, Metoda Fras, Tilen Mesarič, Sara Omar, Živa Rituper, Masha Prigl, Saška Žavcer, Filip Aleksander Tašner, Neva Potočnik

Kemijski tehnik: Aljaž Polanič

Izjava ravnatelja Sama Robiča: “Uspeh na maturi pripisujemo odgovornemu delu in motiviranosti dijakov za šolske obveznosti, strokovnemu in predanemu delu učiteljev ter podpori staršev in okolja. Na naše maturante smo izredno ponosni in jim čestitamo. Želimo jim vse dobro tudi v prihodnje.”

Vsem dijakom iz srca čestitamo ter vam želimo uspešno na študiju ali na poklicni poti.