V ponedeljek, 11. 2. 2019, ob 12.45 bo na Gimnaziji in srednji kemijski šoli Ruše izveden dogodek Srečanje s pesnikom in pisateljem Petrom Svetino in ilustratorjem Damijanom Stepančičem. Pogovor bo vodila Darka Tancer-Kajnih. Srečanje se pridružuje festivalu Bralnice pod slamnikom založbe Miš. Prireditev poklanja Mariborska knjižnica.

 

[threecol_two][/threecol_two] [threecol_one_last]

 

 

 

 

Moderatorka pogovora napoveduje, da bo pogovor tekel o povezovanju besedne in likovne umetnosti, o odnosu obeh avtorjev do ustvarjanja za mlade in odrasle bralce, o čudenju, humorju in nonsensu, občutljivosti za vsakdanje detajle, poetiki minimalizma, vlogi besed, molka in barv, o ilustriranju pesmi za odrasle (Soči, Krst pri Savici), o prenosu Cankarjevih Hlapcev v strip…[/threecol_one_last]

 

Vljudno vabljeni.
(Visited 88 times, 1 visits today)