7. 12. 2022 smo v Cankarjevem domu v Ljubljani prejeli jabolko kakovosti za naš projekt FACT – Kritično do alternativnih dejstev. Nagrade za najkakovostnejše mednarodne projekte podeljuje Center RS za mobilnost in evropske programe izobraževanja in usposabljanja v sodelovanju z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport. Naša šola je prejela nagrado na področju splošnega šolskega izobraževanja.

Po nagovoru dr. Alenke Flander, direktorice CMEPIUS-a, in  Darja Felda, državnega sekretarja na MIZŠ, smo s ponosom prisluhnili utemeljitvi nagrade.

Prejeta nagrada nas navdaja s ponosom; veseli nas, da so naše delo, prizadevanje in predanost prepoznali kot odličnost, hkrati pa nas obvezuje k snovanju novih mednarodnih zgodb.

Na spletni strani CMEPIUS-a smo veseljem prebrali objavo o dogodku.

https://www.cmepius.si/objave/jabolka-kakovosti-2022/

(Visited 69 times, 2 visits today)