Letošnji Erasmus dnevi bodo potekali od 14. do 16. oktobra 2021 po vsej Evropi. Namen Erasmus dni je z različnimi aktivnostmi doseči čim večje število ljudi, širiti pozitivne učinke programa Erasmus+ in ozavestiti pomen mednarodne mobilnosti, mednarodnega sodelovanja ter širjenja znanja, s katerim izboljšujemo kakovost izobraževanja.

Na Gimnaziji in srednji kemijski šoli Ruše bomo Erasmus dneve obeležili z dvema dogodkoma:

• v četrtek, 14. 10., bo v času glavnega odmora podelitev certifikatov Europass mobilnost dijakom, ki so v avgustu in septembru opravljali prakso na Cipru in na Portugalskem.
  • v avli šole bo pripravljena razstava dela in dosežkov v obeh projektih: Šolska partnerstva ter Prakse v tujini.

Mobilnosti dijakov bodo v naslednjih mesecih predstavljene tudi v okviru Četrtkov na četrti. Spremljajte obvestila.

Koordinatorici Erasmus+
programov na GSKŠ Ruše: