23. NATEČAJ Janka Glazerja Gimnazije in srednje šole za kemijo in farmacijo Ruše, 2022, predstavlja umetniško ustvarjanje dijakov ter učencev osnovnih šol iz bližnjega in širšega okolja Ruš. Mladi, udeleženci umetniškega natečaja so ustvarjali na področju literarne, likovne in glasbene umetnosti. Na letošnjem natečaju je sodelovalo 76 mladih ustvarjalcev.

Natečaj se zaključuje s kulturno slovesnostjo s podelitvijo priznanj in nagrad na GSŠKF Ruše, v sredo, 30. marca 2022, ob 12.45 uri (vhod v šolo).
Na prireditev vljudno vabimo avtorje, na natečaju sodelujoče dijake GSŠKF Ruše in
njihove mentorje.

Vljudno vabljeni tudi ostali, ki v času dogodka nimate pouka ali drugih obveznosti.
Komisija natečaja je na osnovi pregledanih del podelila 23 priznanj posameznikom ter 5 skupinskih nagrad. Za najboljše izdelke bo avtorjem podeljenih 21 nagrad.

Najzanimivejši izdelki so zbrani v digitalni publikaciji, ki si jo lahko ogledate tukaj:

Iskrena hvala mentorjem in predvsem mladim ustvarjalcem – avtorjem, za to, da delčke ustvarjalnosti delite z nami in širše.

Koordinatorica natečaja
Romana Jerkovič, prof.

Ravnatelj GSŠKF Ruše
Samo Robič, univ. dipl. inž. kem. teh.