ODLIČNI REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA
V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI

23. DRŽAVNO TEKMOVNJE V ZNANJU O
SLADKORNI BOLEZNI JE POTEKALO NA DALJAVO
V soboto, 20. 11. 2021, je potekalo 23. državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Tudi v letošnjem šolskem letu je zaradi epidemioloških razmer potekalo nekoliko drugače. Tekmovanje je potekalo na daljavo, v šolskih spletnih učilnicah, pod nadzorom učiteljev, preko spletnih vprašalnikov. Našo šolo so zastopale 3 dijakinje programa farmacevtski tehnik. Dosegle so odlične rezultate, saj so vse tri dosegle priznanja na državnem nivoju. Dosežena priznanja lahko uveljavljajo za pridobitev ali podaljšanje Zoisove štipendije.

ŽIVA RITUPER, 3. aFT – ZLATO PRIZNANJE

SAŠA SEREC, 4. aFT – ZLATO PRIZNANJE

INES MALEK, 4. aFT – SREBRNO PRIZNANJE

DEKLETOM ČESTITAMO ZA ODLIČNE REZULTATE!

Mentorica:
Klavdija Podlesnik, prof.

(Visited 104 times, 1 visits today)