V katalogu OIV/ID za šolsko leto 2018/2019 je bila razpisana ekskurzija na Dunaj (ogled predbožičnega Dunaja in prirodoslovnega muzeja).

Ekskurzijo bomo izvedli v SOBOTO, 8.12.2018.

Dijaki, ki bivate v dijaškem domu, boste lahko iz petka na soboto (ob predhodni prijavi) prespali v dijaškem domu.

Nekateri dijaki ste se že prijavljali. Prijave bodo možne v PONEDELJEK, 22. 10. 2018, v glavnem odmoru v KNJIŽNICI ŠOLE.

Vsi, ki ste se že prijavili in tisti, ki se nameravate še prijaviti, boste dobili prijavnice, ki jih bodo podpisali starši in na ta način boste potrdili prijavo.

Potovali bomo s turistično agencijo Pohorje Tours, plačilo boste izvedli po položnici, ki jo boste dobili na dom iz omenjene agencije.

Cena ekskurzije je 29 eur, pri prijavi 45 dijakov. Ker je prijav že veliko, predvidevamo, da bomo potovali z nadstropnim avtobusom.

Organizatorica ekskurzije:

Klavdija Podlesnik, prof.