Spoštovani,
vlada RS je na seji dne 11. 2. 2021 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. Skladno z navedenim odlokom na GSKŠ Ruše po počitnicah za določene oddelke uvajamo spremembe v izvedbi
pouka.

V ponedeljek, 22. 2. 2021, se v šolo vračajo vsi dijaki 4. letnika.

V šolo bodo vabljeni tudi nekateri drugi dijaki.

Obvestilo o tem ste prejeli preko eAsistenta.

Za ostale dijake oz. oddelke, z izjemo 4. letnika in morebitnih vabljenih razredov v šolo, se ohranja izobraževanje na daljavo.

DIJAŠKI DOM GSKŠ Ruše se odpre za dijake, ki bodo vabljeni v šolo (prihod za 4. letnike je možen v nedeljo od 17.00 ure naprej, za ostale vabljene dijake predvidoma dan pred poukom). Dijake, ki ne boste prišli v dijaški dom, prosimo, da o tem obvestite vzgojitelja.

Upoštevajmo vse preventivne ukrepe preprečevanja okužbe s koronavirusom.

(Visited 153 times, 1 visits today)