BENETKE – VERONA – GARDSKO JEZERO

 

V katalogu OIV/ID za šolsko leto 2019/2020 je bila razpisana ekskurzija v ŠVICO. Ker je bila strokovna ekskurzija cenovno predraga, smo jo nadomestili z ekskurzijo v Benetke, Verono in Gardsko jezero.

 

Ekskurzijo bomo izvedli od 4. 4. do 5. 4. 2020.

 

Na strokovno ekskurzijo se lahko prijavite pri Mojci Oman, v knjižnici šole. Ob prijavi boste dobili prijavnico, ki jo izpolnijo in podpišejo starši. Prednost pri prijavi imajo dijaki 3. in 4. letnikov, ki se zaradi šolskih obveznostih (matura, praksa…) nimajo možnosti priključiti štiridnevnemu izletu v Rim (v mesecu juniju).

 

Potovali bomo s turistično agencijo Pohorje Tours. Po prejetih prijavah in oddanih  prijavnicah boste na dom dobili položnice (poslali jih bodo iz agencije). Plačilo je mogoče v treh obrokih.

 

Strokovna ekskurzija bo izvedena v primeru, če bo prijavljenih vsaj 40 dijakov. Cena strokovne ekskurzije je 135 eur in vključuje tudi riziko odpovedi ter zavarovanje (Coris).

 

Okrožnici je priložen PROGRAM EKSKURZIJE.

 

 

 

Organizatorica ekskurzije:

Klavdija Podlesnik, prof.

(Visited 92 times, 1 visits today)