PREDSTAVA GLORIOUS!, 20. 12. 2018

 

V četrtek, 20. 12. 2018, si boste dijaki 1. letnikov v SNG Maribor ogledali gledališko predstavo Glorious!.

Predstava se začne ob 20.00 uri. Traja 1 uro in 25 minut  (brez odmora).

 Dijaki se pred Slovenskim narodnim gledališčem Maribor zberete v četrtek, 20. 12. 2018 ob 19. 30 uri. Do pričetka predstave (ob 20.00 uri) se uredi plačilo vstopnic na blagajni SNG Maribor (9 € na dijaka).

Pred vstopom v dvorano lahko brezplačno oddate v garderobo plašče, jakne in  torbe. Mobitele je potrebno izključiti in jih med predstavo ni dovoljeno uporabljati, saj so osvetljeni ekrani v zatemnjeni dvorani zelo moteči. Med predstavo se ne pogovarjamo in ne zapuščamo dvorane.

Dijake spremljajo nadzorni učitelji po seznamu. Nadzorni učitelji bodo tudi preverjali prisotnost dijakov in podali morebitna dodatna navodila. Po končani predstavi, ko prejmete dovoljenje spremljevalnih učiteljev, ste dijaki prosti in se odpravite domov. Na poteh do gledališča in nazaj domov oz. v dijaški dom poskrbite za svojo varnost.

 

Želimo vam prijetno spremljanje predstave,

 

Seznam spremljevalnih učiteljev:

Dijaki z abonmajem:  Mojca Oman

1.aFT: Jelena Tement Žnidarič, Tadej Vovko

1.bFT: Neva Ježovnik, Iva Pigac

1.aKT: Natalija Lorenčič

  

(Visited 82 times, 1 visits today)